מכתבי תודה

לצוות מחלקת שיקום ב',

תודה על הטיפול המקצועי והאנושי שהענקתם לי. תודה על היחס, שעזר לי לעבור ימים קשים וכואבים. תודה על הטיפול באהבה והרבה סבלנות.

אתם צוות למופת.

באהבה ובהערכה,

ד.ז

9.12.21

שלום רב,

אושפזתי במחלקת שיקום ב', לאחר אשפוז במחלקת קורונה. נוכחתי לראות, להבין, להבחין, להוקיר ולהעריך את שהותי במחלקה.

התנאים הם לעילא ולעילא למען כל מטופל ומטופלת. זאת הודות לנכס האנושי המלווה את המטופלים – צוות נהדר, מקסים, מקצועי ואנושי.

הליך הקליטה המקצועי והמסודר והשילוב בטיפולים משקמים היו לעילא. כמו גם ארוחות מסודרת, שעת קפה ועוגה באיכות מעולה ומרחב חיצוני יפה ומרגיע סביב המחלקה.

כפי שציינתי, החומר האנושי שפגשתי היה מעולה, מקצועי ומיומן. לראות עובדות ניקיון שממרקות את המחלקה ומשקיעות את כל כוחן ומרצן בנאמנות, לראות את כוח העזר שעושה מעל ומעבר במשימות המוטלות על שכמן. האחים והאחיות שעובדים במקצועיות וכן רופאים ורופאות, עובדים סוציאליים ואנשי מינהל. כל צוות הריפוי בעיסוק וצוות הפיזיותרפיה, שמפגינים מקצועיות, בעלי ידע, סבלנות מרובה וסובלנות ויכולת נרחבת לטפל בכל מחלים ומחלימה ולהעמידם על הרגליים.

בתודה ובהערכה רבה,

ע.מ

4.7.21

לכבוד מחלקה פנימית תת-חריפה,

ברצוננו להודות מקרב לב לכל צוות הרופאים, האחים, האחיות וכוח העזר, על טיפול מסור ומקצועי. כמו כן תודה והערכה לדפנה העו"ס ואלווירה המזכירה, שהיו קשובות לנו, בני המשפחה, ועזרו לנו בכל פנייה שפנינו. תודה והערכה למוריה מהפיזיותרפיה וללימור מהריפוי בעיסוק, על העבודה המקצועית והיחס הנפלא.

בהערכה ובהוקרה,

ד.ב ובני המשפחה

18.8.21

שלום רב,

אמא ז"ל אושפזה במחלקת סיעוד מורכב תומך ב' במצב סופני וטופלה במחלקה במשך 11 חודשים. אנחנו, ילדיה, ליווינו אותה בתשומת לב יתרה ובאהבה רבה. צעדנו איתה צעד אחר צעד בהתאקלמות במחלקה, והיא לא היתה קלה. עם הזמן אמא התאוששה והחלה להתחזק ולמצוא עניין, אוזן קשבת ותמיכה מצוות המחלקה.

אמא לא ויתרה על החיים ומיצתה אותם עד תום. כמעט עד הדקה האחרונה. היא הלכה לעולמה רגועה ונינוחה, ללא סבל, כשצוות המחלקה לידה. אנחנו אסירי תודה לכל אחת ואחד מאנשי הצוות במחלקה, שליוו אותה עד יומה האחרון, בגישתם המכבדת, האנושית והחומלת, המכילה והמחבקת.

ברגשי כבוד והערכה רבה,

בני משפחת ב.

18.8.21

צוות מונשמים ב' היקר,

ברצוננו להודות לכם מקרב לב, לשבח ולהביע את הערכתנו לכל צוות המחלקה. תודה על הטיפול המסור, היחס האישי והחם כלפי אבא ז"ל. תודה על הסבלנות, האיכפתיות וההקשבה. תודה על הרגישות וההבנה. תודה על המקצועיות והנתינה. תודה על שפע חיוכים, על לב אוהב ופנים מאירות.

תודה ענקית על זה שתמיד הייתם שם בשבילנו בכל שאלה ובקשה. הפכנו בשנה האחרונה למשפחה אחת גדולה ותמיד תהיו בלבנו. שאו ברכה והצלחה בכל מעשי ידיכם המשיכו בעבודת הקודש שאתם עושים, המשיכו בכוחותיכם המיוחדים והברוכים לעזור לעוד מטופלים ומשפחות.

אוהבים ומעריכים מאוד,

משפחתו של ע.ת.

7.21

לד"ר דורון מרימס ולכל צוות המחלקה לתשושי נפש ב',

המון תודה על הטיפול המסור ביותר באחי. תודה על כך שהתייעצת איתי במהלך משברים ותמיד מצאת פתרון ראוי והולם.

הואיל וליוויתי את אחי בכל המסגרות הטיפוליות האפשריות, אני חייבת לומר שבארבע השנים האחרונות לחייו, בהן שהה במחלקה שלכם, הוא קיבל את הטיפול המסור ביותר.

כולם מלאכים, שעושים עבודת קודש. זה ממש לא מובן מאליו בעבודה קשה זו.

תמיד הרגשתי שיש לי עם מי לדבר. כולכם קיבלתם אותי תמיד בסבר פנים יפות והרעפתם על אחי חום ואהבה. זה ממש ניכר, שרווחתו היתה חשובה לכולכם, והכי חשוב שהיה לו טוב.

לעיתים הגעתי באמצע פעילויות מגוונות, כגון התעמלות ושירה בציבור שהוא מאוד אהב, ולא רצה לעזוב את המיקרופון. הוא אפילו זכה להגיע אתכם לחוף הים.

מילים רבות לא יוכלו לתאר את המסירות אין קץ של כל צוות המחלקה.

תודה רבה לכולכם מקרב לב,

ד.ר

7.7.21