מחלקת פנימית תת חריפה

מחלקת פנימית תת חריפה

דרכי יצירת קשר:

 9:00-14:00; 16:00-21:00

מרכז רפואי "שהם", דרך הנדיב, פרדס חנה

ד"ר ילנה פשקוב

מנהלת מחלקה

מידע נוסף

גב' כיפאח נדאף

אח/ות אחראי/ת

מידע נוסף

גב' רוית גלעד

עובד/ת סוציאלי/ת

על המחלקה

המחלקה הפנימית התת חריפה מטפלת בחולים הנשלחים ממחלקות פנימיות וכירורגיות בבתי חולים כלליים להמשך טיפול ושיקום תפקודי, לאחר מחלה קשה או ניתוח, ובחולים הנשלחים על ידי הרופא המטפל, לאחר אבחון ספציפי של מחלת חום חריפה או יציאה מאיזון של מחלה כרונית.

המטופלים

המטופלים זוכים לאבחון, טיפול ושיקום על ידי צוות רב מקצועי מיומן ומנוסה.

לכל מטופל מתוכננות תוכנית טיפול ותחזית לשחרור כבר עם קבלתו. מדי יום מתקיים ביקור רופאים של רופא ואחות, בליווי מנהל המחלקה או רופא בכיר.

בתום האשפוז המטופל משוחרר מהמחלקה לביתו או להמשך טיפול במסגרת אחרת, בתיאום עם המשפחה.

הצוות

צוות המחלקה הרב מקצועי מטפל בכל האספקטים של בעיות החולה ודואג ליעד שחרור מתאים, על פי מצבו הגופני והתפקודי.

צוות רב מקצועי מיומן, הכולל שירות סוציאלי, פיזיותרפיה, דיאטה קלינית, קלינאות תקשורת וריפוי בעיסוק, מספק למטופל ולמשפחתו טיפול רפואי, סיעודי ושיקומי, הכולל ייעוץ, עידוד ותמיכה נפשית, וכולל יועצים מומחים בגריאטריה, אורתופדיה, אף אוזן גרון, עיניים ועוד. הצוות עומד בקשר עם הגורמים המספקים את השירותים השונים בקהילה, במטרה להגדיל את סיכויי המטופל לחזור לביתו. המטופלים מקבלים טיפול על פי החלטת הצוות הרפואי וייעוץ תזונתי.

שירותים רב מקצועיים

במחלקה ניתנים טיפולים ייחודיים שאינם תרופתיים, באמצעות משחקים, מוזיקה, התעמלות, עבודות יד, גינון, טיולים ושיחות בנושאי אקטואליה. טיפולים אלה משרים אווירה רגועה, מגבירים את האינטראקציה של החולה עם סביבתו ותורמים לשיפור תפקודו.

זקוקים לעזרתנו? נשמח לעמוד לרשותכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן