תהליך האקרדיטציה הושק באירוע עובדים גדול

בערב ט"ו בשבט התקיים אירוע עובדים גדול בהיכל התרבות באור עקיבא, בארגון מופתי של מחלקת משאבי אנוש. האירוע התקיים במעמד חברי ההנהלה, העובדים ובני זוגם והוכתר בהצלחה רבה.

את פני הבאים קיבלו עובדי המטבח המסורים של המרכז, שעמלו על ארוחת ערב מפוארת ומגוונת, שלא היתה מביישת אולם אירועים. בהמשך התכנסו הבאים לתוך האולם, לצפייה בסרטון וידאו, שתיעד את העשייה היומיומית במחלקות השונות.

מנהלת המרכז, ד"ר טניה בוגוסלבסקי הקריאה מכתב תודה שהתקבל במרכז, בירכה את העובדים והודתה להם על עבודתם המסורה. "אני שמחה לראות אתכם כאן, בערב שכולו מוקדש לכם, ולהגיד לכם תודה גדולה בשם המטופלים, בשם בני משפחותיהם ובשם ההנהלה", אמרה. ד"ר בוגוסלבסקי גם הכריזה על המחלקה המנצחת בתחרות חיסוני השפעת והעניקה פרס למחלקה הזוכה – מחלקת מונשמים א', שזכתה בערב וי.איי.פי. מחלקתי בקולנוע.

בהמשך התקיימה הרצאה של ד"ר אוהד הוכמן, סגן מנהל בית חולים "הלל יפה", שהוביל את תהליך האקרדיטציה בבית החולים, ונתן לעובדים מושג על התהליך שלקראתו הולך המרכז.

על הצד האומנותי של הערב הופקדה השחקנית אלינור סלע, שהביאה בצחוק ובכישרון רב קטעים מההווי של "שהם". הערב נחתם בפרידה מקרן הורביץ, מנהלת משאבי אנוש, שעזבה את התפקיד.