שלושה מתמחים בגריאטריה עברו את בחינות שלב ב'

הנהלת המרכז מברכת את המתמחים בגריאטריה, שעברו באחרונה את בחינות שלב ב' בכתב ובעל פה. השלושה – ד"ר אלעד קאופמן, ד"ר ספוואת מסארווה וד"ר דני קירשנר, שעבר בהצטיינות.

ד"ר סבטלנה ז'לודקוב, מנהלת מחלקת מונשמים א' והאחראית על המתמחים: "חצי שנה לפני הבחינה גייסתי רופאים בכירים מהמרכז, שיכינו את המתמחים לבחינה. ההכנה כללה פגישות אישיות וקבוצתיות, ביקורים במרפאה, בה נחשפו למקרים, וסימולציה שדימתה את הבחינה מבחינת תוכן ולוח זמנים. הסימולציה נעשיתה ב"שהם" שבוע לפני הבחינה הארצית, כאשר בארבע ועדות הוצגו מקרים שונים לניתוח – שיקום, טיפול תומך, חולה קשיש באשפוז וחולה מהקהילה".

ד"ר ז'לודקוב אמרה, כי זו הפעם הראשונה שמתקיימת סימולציה וכי השאיפה היא לקיים אותה כל שנה. "אני מברכת את המתמחים שעברו את הבחינה ומודה לעשרת הרופאים הבכירים שפינו את היום לטובת העניין ונרתמו לנושא. לכולנו מטרה אחת משותפת – יעברו את הבחינה".

ד"ר קירשנר אמר, כי תקופה ההתמחות הכינה אותם לחיים האמתיים וכי הסימולציה וההכנה האינטנסיבית שקדמו לבחינות היו מאוד ממוקדות ומאוד תרמו למוכנות לבחינה. "היו הירתמות ונכונות מאוד משמעותיות של רוב הרופאים הבכירים לעניין. הרגשנו שזה נעשה מכל הלב", אמר.