"שהם" כיכב בכנס ארצי למובילי שינוי פליאטיבי

הצוות הפליאטיבי של "שהם" נבחר להציג פרויקט בכנס למובילי שינוי פליאטיבי שקיימו באחרונה משרד הבריאות וג'וינט-אש"ל. הצוות גם כיכב בסרטון שסיכם את פעילותו והיה אחד מעשרה צוותים שנבחרו להצטלם לסרטון, כאשר בסך הכל השתתפו בכנס 50 צוותים מכל הארץ.

הכנס סיכם פעילות של שנתיים, שמטרתה היתה לקדם את הטיפול הפליאטיבי בישראל באמצעות מובילי שינוי. צוות רב מקצועי מ"שהם" השתתף בתהליך ההכשרה והביא את הגישה הפליאטיבית כדרך טיפול מובילה גם למרכזים רפואיים אחרים.

ד"ר נביל גרה, מנהל מחלקות סיעוד מורכב תומך, הציג את הפרויקט של הטיפול הפליאטיבי ואת מודל העשייה ב"שהם". "אנחנו, ב'שהם', נמשיך לעסוק בתחום הפליאטיבי מתוך ראייה שטובת המטופל ואיכות חייו עומדות לנגד עינינו", אמרה ד"ר תמי פורת פקר, לשעבר מנהלת מחלקות סיעוד מורכב תומך וחברת הצוות, "בכדי שנוכל לתת מענה מיטבי למטופל, בהתאם לרצונותיו ולרצון משפחתו, נדרשת מיומנות רבה והכשרה מתמשכת".

בכנס דיבר גם איש התקשורת גל אוחובסקי, שהוזמן בעקבות פוסט שהעלה לפייסבוק. אוחובסקי, שאמו מאושפזת במחלקת סיעוד מורכב תומך ב', הביע את הערכתו הרבה לצוות במחלקה ולטיפול הרפואי המסור לו זוכה אימו.