פנימית תת חריפה

מנהלת המחלקה: ד"ר ילנה פשקוב

המחלקה הפנימית התת חריפה מטפלת במאושפזים הנשלחים ממחלקות פנימיות וכירורגיות להמשך טיפול ושיקום תפקודי, לאחר מחלה קשה או ניתוח. צוות המחלקה הרב מקצועי מטפל בכל האספקטים של בעיות החולה ודואג ליעד שחרור מתאים, על פי מצבו הגופני והתפקודי.

אחות אחראית: גב' גילה מגורי

תיאור כללי

המחלקה מעניקה טיפול רפואי וסיעודי ברמה גבוהה לסובלים ממחלות בדרגה תת חריפה. המטופלים זוכים לאבחון, טיפול ושיקום על ידי צוות רב מקצועי מיומן ומנוסה, הנעזר בשירותי מעבדה והדמיה מתקדמים.

IMG_0792_1024x683

המטופלים

–          מטופלים לאחר אשפוז במחלקה פנימית או כירורגית בבית חולים כללי, בעקבות מחלה חריפה או ניתוח, להשלמת טיפול תת חריף.

–          מטופלים הנשלחים על ידי הרופא המטפל ישירות למחלקה, לאחר אבחון ספציפי של מחלת חום חריפה או יציאה מאיזון של מחלה כרונית. קבוצה זו כוללת מטופלים המתגוררים בביתם ומטופלים המאושפזים במסגרת מוסדית.

מהלך האשפוז

לכל מטופל מתוכננות תוכנית טיפול ותחזית לשחרור כבר בקבלתו. בכל יום עבודה מתקיים ביקור רופאים על ידי רופא ואחות, ומנהל המחלקה או רופא בכיר מלווים את הביקור.

IMG_0795_1024x683

צוות רב מקצועי מיומן מספק למטופל ולמשפחתו טיפול רפואי, סיעודי ושיקומי, הכולל ייעוץ, עידוד ותמיכה נפשית. הצוות עומד בקשר עם הגורמים המספקים את השירותים השונים בקהילה, במטרה להגדיל את סיכויי המטופל לחזור לביתו. המטופלים מקבלים טיפול על פי החלטת הצוות הרפואי וייעוץ תזונתי. עובדת סוציאלית מלווה את המטופל ומשפחתו במהלך האשפוז.

בתום האשפוז המטופל משוחרר מהמחלקה לביתו או להמשך טיפול במסגרת אחרת, בתיאום עם המשפחה.

הצוות הרב מקצועי

הצוות כולל יועצים מומחים בגריאטריה, אורתופדיה, אף אוזן גרון, עיניים ועוד.

שירות פיזיותרפיה ניתן בשעות הבוקר במכון השיקום ואחר הצהריים במחלקה.

יועץ שיקום, שירות תזונה ודיאטה, שירות סוציאלי, קלינאית תקשורת, ריפוי בעיסוק.

שעות ביקור: 8:00-14:00; 16:00-21:00

דרכי התקשרות

מזכירה/תחנת אחות: 04-6375720

עובדת סוציאלית: רוית גלעד: 04-6375799

פקס: 04-6375649

למידע נוסף לחץ כאן