היום הבינלאומי לעבודה הסוציאלית צוין במרכז

במעמד מנהלת בית החולים, ד"ר טניה בוגוסלבסקי, מנהלת השירות הסוציאלי, תרצה אנגלנדר, והעובדות הסוציאליות, צוין באחרונה היום הבינלאומי לעבודה סוציאלית.

העובדות הסוציאליות התכנסו בגלריה לפעילות חברתית ולארוחת בראנץ' מושקעת, מעשה ידי עובדי המטבח של "שהם".

ד"ר בוגוסלבסקי בירכה את עובדות השירות הסוציאלי והודתה להן על עבודתן המסורה. "חשוב לי מאוד שכל אחת מכן תהיה מרוצה במקום העבודה שלה. לעבודה שלכן ולעזרה שלכן יש ערך מיוחד עבור החולים ובני משפחותיהם ואתן יכולות להסתכל על הדברים בגאווה ובסיפוק רב".

אנגלנדר הודתה לד"ר בוגוסלבסקי על המילים החמות ואמרה: "העבודה הסוציאלית מציינת 80 שנים לקיומה. 80 שנים של מאמצים להעמיד את האדם במרכז ולהיטיב עימו. 80 שנים של טיפול בחברה החלשה. היום המיוחד הזה הוא הזדמנות טובה לפסק זמן, לעצור, לקחת אוויר וליהנות מהדברים הגדולים והקטנים, ליהנות מהישגינו, פרי עמלינו. במבט לאחור אני שמחה להיווכח בכברת הדרך אותה עברנו, לראות את ההתפתחות המקצועית של כל אחת מאתנו ואת עשייה העניפה של השירות הסוציאלי. וזוהי הזדמנות לומר לכל אחת ואחת מכן תודה על השותפות הפעילה במסע זה. אתן עובדות מתוך כוונה אמתית, מהוות דוגמה חיה למסירות, חמלה אנושית ואהבת הזולת. אתן המנוע לשמירה על זכויות המטופל. ניחנתן ביכולות משמעותיות, כאשר לכל אחת מכן אישיות משלה, שהנה חלק מפסיפס צבעוני ומיוחד".